Topné kabely pro stavebnictví

Elektrické topné kabely firmy NEXANS

Stále více a více lidí po celém světě objevuje kouzlo příjemně teplé podlahy.Elektrické vytápění může být instalováno prakticky do každého typu podlahy a přinášet komfort v soukromých domech i v kancelářských budovách. Systém podlahového vytápění je na pohled skrytý a nezabírá žádný prostor na stěnách. Teplo se z podlahy šíří rovnoměrně celou místností a poskytuje tak citelnou tepelnou pohodu. Tento způsob vytápění zamezuje víření nebo shromažďování prachu a poskytuje vám svobodu jak využít prostor místnosti dle vašeho přání.

Prostřednictvím elektronického termostatu je možné udržovat požadovanou teplotu podlahy a snížit tak spotřebu elektrické energie na minimum. Topné kabely Nexans byly vždy pokládány za velice kvalitní výrobek konstruovaný s důrazem na bezpečný, spolehlivý a ekonomický provoz. Vývoj nových výrobních postupů (např. integrované napojení studených vývodů u okruhů TXLP nebo pokrokový způsob stínění u rohoží Millimat) ukázal další směr vývoje topných kabelů a významně zvýšil jejich spolehlivost.

Všechny výrobky Nexans jsou vyráběny a testovány dle mezinárodních standardů, jako jsou normy IEC a CENELEC, a vyhovují požadavkům evropských nařízení pro elektrická zařízení nízkého napětí. Kvalita výroby je zajištěna certifikací dle norem ISO 9001 a ochrana životního prostředí dle norem EMAS a ISO 14001. Díky tomu může firma Nexans poskytnout na své elektrické topné kabely desetiletou garanci.Bližší informace - viz platný ceník

V této sekci si můžete stáhnout do svého počítače katalog s výrobky NEXANS, který obsahuje rovněž i základní informace o aplikaci a způsobu použití topných kabelů například pro podlahové topení, nebo protimrazovou ochranu okapů a venkovních ploch.

Soubory ke stažení: